• O nas

O NAS 

 

Internetowy sklep zoologiczny Happy Odi został założony w dniu 15.05.2020r. Sklep opiera się tylko na wysyłkach towaru dla zwierząt domowych tylko po zakupie przez internet. Pomysł sklepu narodził się przez miłość do zwierząt.

 

Dlaczego Sklep nazywa się HAPPY ODI ??

Sklep został tak nazwany z powodu imienia naszego pieska który wabi się ODI. Pies zapadnie w pamięci do końca życia więc z miłości do niego postanowiliśmy otworzyć sklep który posłuży wszystkim zwierzątkom w naszym kraju oraz ich właścicielom którzy będą mogli zakupić  karmy, smakołyki oraz akcesoria i wiele innych rzeczy w naszym sklepie internetowym. Wyróżnia nas wyrozumiałość i chęć pomocy oraz wypracowana opieka nad zwierzętami. Sklep HAPPY ODI jest Polską Firmą Rodzinną.

 

Nie tylko pies w rodzinie !! :)

W naszej rodzinie nie tylko jest pies ale takżę Królik i Chomik więc te dwa małe zwierzątka też przyczyniły się do powstania z tego z sklepu :) 

 

Jakie Plany na przyszłość ??

Planem firmy jest, aby sklep stał się jednym z największych sklepów zoologicznych w Polsce osiągnięcie to będzie tylko i wyłącznie możliwe dzięki wam drodzy klienci .

 

To chyba tyle ?

Sklep został stworzony dla naszych kochanych zwierzątek który każdy z nas pragnie mieć, kochać i szanować. Każdy z nas wie też, że te małe zwierzaczki potrafią pokazać swoją wierność i odwdzięczać się miłością do nas tak więc postanowiliśmy otworzyć dla nich sklep. 

DOBRO ZWIERZĄT DLA NAS JEST NAJWAŻNIEJSZE I ZADOWOLENIE KLIENTÓW !!

 

MASZ PYTANIA ?? ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

 

 

 

 

 

  • Sklep zamknięty